Кошик
Немає відгуків, додати
Контакти
На сайті не діє Програма захисту покупця Prom.ua . Продавець не пройшов верифікацію. Будьте пильні, роблячи покупки. Рекомендуємо перевіряти інформацію та оплачувати товари після отримання.
Київський науково-дослідний інститут незалежних експертиз
+380 показати номер
+380 показати номер
Олійник Р.
УкраїнаКиїввул. Саксаганського, 7501033
Мапа

Незалежні мистецтвознавчі експертизи

Незалежні мистецтвознавчі експертизи
  • Послуга

Ціну уточнюйте

Незалежні мистецтвознавчі експертизи
Ціну уточнюйте
ПослугаНезалежні мистецтвознавчі експертизи
+380 показати номер
  • +380 показати номер
+380 показати номер
  • +380 показати номер

Замовлення тільки за телефоном

  • Адреса та контакти
Організація та проведення мистецтвознавчої експертизи.
Об'єктами досліджень є: твори образотворчого (живопису, скульптури, графіки), декоративно-вжиткового, професійного та народного мистецтва, кінопродукція, фотоматеріали. Ці твори можуть бути виконані в будь-яких матеріалах, а також зафіксовані на будь-яких носіях (паперових, електронних, відеоплівках тощо).
Завдання експертизи: – визначення історико-культурної цінності твору; – встановлення місця та часу створення об'єкту; – встановлення автора твору; – встановлення автентичності об'єкту; – визначення якісних змін, що відбувалися з об'єктом у процесі його використання: встановлення факту реставраційних втручань, довільних вилучень (втрат), доповнень, інших переробок, яких зазнав об'єкт; – встановлення ознак плагіату; – визначення художньої цінності твору; – встановлення матеріальної вартості твору; – встановлення вартості твору з урахуванням змін стану його фізичної збереженості; – визначення Ідеологічних та морально-етичних аспектів змісту об'єкта; – встановлення відповідності ідейного змісту формальному вираженню об'єкта. Орієнтовний перелік питань: Дослідження творів літератури, образотворчого (живопису, графіки, скульптури) та декоративно-вжиткового мистецтва. – Чи являє собою представлений на дослідження предмет історичну, культурну або художню цінність? – Чи внесений даний виріб до Державного реєстру національного культурного надбання? – Коли, де і ким створений твір, що досліджується? – Чи є даний твір оригіналом, копією, фальсифікованою копією, підробкою або імітацією? – З яких складових частин складається матеріальна частина твору? – Чи присутні ознаки плагіату в творі, який досліджується? – Чи відбувалися з оригіналом представленого твору зміни в процесі його використання? – Наскільки змінено твір, який досліджується, в результаті реставрацій, довільних вилучень (втрат), доповнень, інших переробок, яких зазнав оригінал?– Чи підлягає даний твір реставрації? – Яка вартість реставраційних заходів? – Яка художня цінність твору? – Яка дійсна (реальна) вартість твору, що досліджується, у грошовому виразі (еквіваленті) на момент дослідження? – Яка вартість твору з урахуванням змін, що відбулися з оригіналом? – Чи відповідає ідейний зміст твору його зовнішньому вираженню?
Детальніше на http://kine.com.ua або Email: kine@i.ua
facebook twitter
Інформація для замовлення
  • Ціна: Ціну уточнюйте