Кошик
Немає відгуків, додати
Контакти
На сайті не діє Програма захисту покупця Prom.ua . Продавець не пройшов верифікацію. Будьте пильні, роблячи покупки. Рекомендуємо перевіряти інформацію та оплачувати товари після отримання.
Київський науково-дослідний інститут незалежних експертиз
+380 показати номер
+380 показати номер
Олійник Р.
УкраїнаКиїввул. Саксаганського, 7501033
Мапа

Незалежні судові експертизи

Незалежні судові експертизи
  • Послуга

Ціну уточнюйте

Незалежні судові експертизи
Ціну уточнюйте
ПослугаНезалежні судові експертизи
+380 показати номер
  • +380 показати номер
+380 показати номер
  • +380 показати номер

Замовлення тільки за телефоном

  • Адреса та контакти
Організація та проведення судових експертиз, експертних досліджень.
ДП Київський науково-дослідний інститут незалежних експертиз є неурядовою науково-дослідною установою, яка відповідно до Законодавства України здійснює експертну та наукову діяльність у галузі цивільної судової експертизи.
Дослідження проводяться фахівцями Інституту з методиками і рекомендаціями, які пройшли апробацію, впровадження та реєстрації науково - методичною радою при Міністерстві юстиції України та відповідно до Національних стандартів оцінки майна та майнових прав в Україні.
У своїй діяльності Інститут керується Конституцією України, Законом України «Про судову експертизу», Законом України «Про наукову і науково-технічну діяльність», процесуальним законодавством та іншими законами України, Указами Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, наказами та розпорядженнями Міністерства юстиції України, іншими нормативно-правовими актами.
Детальніше : http://kine.com.ua або
Email: kine@i.ua
facebook twitter
Інформація для замовлення
  • Ціна: Ціну уточнюйте